jak pracuję?Jak pracuję?

Nie ma rozwiązań idealnych. Nie ma rozwiązań uniwersalnych.

Każdy z nas jest wyjątkowy. Każdy z nas potrzebuje indywidualnego podejścia. Każdy z nas ma takie miejsce, gdzie może poczuć się spełniony, spokojny i szczęśliwy.

Wierzę, że sztuka jest narzędziem, które ma ogromną moc. Otwiera przestrzeń do działania podświadomości. Pozwala dotrzeć do głębszych pokładów motywacji. Budzi kreatywność. Tworzenie sztuki pomaga tworzyć rozwiązania, które nie powstaną przy udziale słowa.

Właśnie dlatego w mojej pracy z kobietami wykorzystuję artecoaching czyli połączenie narzędzi coachingowych oraz metod pracy twórczej. Aby móc pracować z szerokim spektrum tematów, jakie przynoszą moje klientki, wspieram się także narzędziami zaczerpniętymi z różnych nurtów terapii (arteterapia, terapia skoncentrowana na wrozwiązaniach – TSR,
terapia poznawczo-behawioralna – CBT).

ARTECOACHING

to metoda pracy coachingowej, w której obok standardowych narzędzi coachingowych wykorzystuje się techniki pracy twórczej zaczerpnięte z różnych dziedzin sztuki oraz arteterapii.
 
Dzięki temu połączeniu coach i klient pracują w pewnym sensie w innym wymiarze. Wprowadzenie sztuki do procesu coachingowego bardzo mocno angażuje podświadomość, a to z kolei pomaga dotrzeć do uśpionych bądź zapomnianych dotąd zasobów, jakie każdy z nas nosi w sobie. Klient odkrywa pokłady energii i motywacji, z których istnienia nie zdawał sobie sprawy. Poszerza więc swój zakres metod i narzędzi do osiągania założonych celów.

Pracuję z kobietami indywidualnie oraz warsztatowo z grupami. Aby zapewnić jak największy komfort i wysoką jakość współpracy, w tym samym okresie czasu prowadzę tylko kilka indywidualnych procesów coachingowych.

Kobiet, które do mnie przychodzą, przede wszystkim słucham. Potem wspieram w poszukiwaniu  własnej drogi. Wytrącam ze strefy komfortu, by dać siłę i odwagę odszukania siebie.

Pomagam kobietom zaakceptować siebie. Wspieram każdą kobietę, która chce właśnie ze mną odnaleźć wewnętrzną harmonię. Odnaleźć swoje miejsce dające poczucie szczęścia, spełnienia i spokoju. Swój sposób na życie po swojemu.

JESTEM dla tych, które chcą zmierzyć się ze sobą. Chcą głębiej poznać siebie. Czują się gotowe na zmianę. Mają wewnętrzne obawy i wątpliwości, ale chcą stanąć z nimi twarzą w twarz.Co mówią o mnie klientki?

Kasia jest uważną i wrażliwą słuchaczką, osobą otwartą i budzącą zaufanie. Dzięki niej znalazłam wreszcie czas i energię do tego, by zatrzymać się w biegu i zastanowić nad swoim dalszym rozwojem osobistym i zawodowym. Zadawane przez nią pytania okazały się bardzo inspirujące ? motywowały mnie do koncentrowania się na swoich potrzebach i najważniejszych dla mnie wartościach, pomagały w ustalaniu celów oraz planowaniu konkretnych działań, które pozwolą te cele osiągnąć, zachęcały do wprowadzania zmian w różnych obszarach mojego funkcjonowania.
 
ANNA B.
Menedżer, sektor pozarządowy

Praca z Kasią była ciekawym czasem dialogu z samą sobą ? eksperymentowania, sprawdzania, jak pomysły, które na pozór wydają mi się znakomite zadziałają w rzeczywistości. Dzięki jej wsparciu, towarzyszeniu mi w pracy nad sobą, wnikliwym pytaniom i uważności, jaką dostawałam na każdej sesji, uporządkowałam swój plan dnia i udało mi się wyjść poza schemat myślenia, że na nic nie mam czasu, bo wciąż mam zbyt wiele do zrobienia.
 
OLA RZĄŻEWSKA
Dziennikarka

Kasia „rozpykała” w kilkanaście minut wybrany przeze mnie cel tak, że stał się ważny, realny, ekologiczny i określony w czasie a co najważniejsze zyskałam wewnętrzną motywację. Kasia USKRZYDLIŁA mnie. Jej postawa, cechy osobowości oraz kompetencje przekonały mnie, a dodatkowe informacje jakie zyskałam w trakcie spotkania (o sobie) i po spotkaniu (z jej materiałów) okazują się bezcenne.
 
IZABELA B.
Muzyk

Z ręką na sercu mogę polecić Kasię. Już po pierwszym spotkaniu dostałam odpowiedź na kilka nurtujących mnie od dawna kwestii. Rozmowa, ćwiczenia i testy były bardzo inspirujące i unaoczniły mi rzeczy z których nie zdawałam sobie sprawy. Kasia jest nie tylko dobrym coachem, ale także psychologiem. Dodała mi wiary w siebie, zmotywowała i dała konkretne wskazówki, aby zacząć wcielać zmiany w życie i przełamać stare schematy. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, rzetelna i uczciwa co dodatkowo sobie cenię. Mogę śmiało powiedzieć; stylista poleca :).
 
AGNIESZKA
Stylistka

Coaching z Kasią zapoczątkował jedną z największych przygód w moim życiu. Odkryłam, czego chcę dzięki temu, że cierpliwie asystowała mi, kiedy pisałam, rysowałam, płakałam i nie wierzyłam, że kiedykolwiek pojadę do Nowego Jorku. Pojechałam tam trzy miesiące po naszym pierwszym spotkaniu, zaraz potem jak wyrysowałam wszystkie flamastry jakie przynosiła na nasze spotkania i wznieciłam ogień, żeby spalić to, co już niepotrzebne. Zdradziła mi najprostszy sekret efektywności, którego nie zna żaden wielki guru od tych spraw i puściła, żebym szła swoją drogą. W pracy z Kasią nie wystarczy gadanie, bo chodzi o działanie. I właśnie to działa!
 
ALEKSANDRA WIĘCKA
Dziennikarka

Może to zabrzmi górnolotnie, ale Kasia właściwie odmieniła moje życie. Zaczęłam się mocniej nad tym zastanawiać i uświadomiłam sobie, że wszystkie moje ograniczenia i lęki tkwią tylko we mnie i są bezpodstawne. Dzień później ruszyłam z aparatem i w końcu rozpoczęłam realizację projektu o którym już wcześniej myślałam. Mam poczucie, że nawet parę minut rozmowy z Kasią dużo bardziej na mnie wpłynęło niż czytanie, słuchanie, oglądanie wszelkich motywacyjnych przemówień. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję Pomogłaś mi odnaleźć siebie.
 
ANNA SZWAŁKIEWICZ
Fotograf, Fotosomnia.pl

Co robię?

 • słucham
 • zadaję trudne pytania
 • stawiam na szczerość i profesjonalizm
 • jestem autentyczna
 • pomagam określić, co jest możliwe i czego potrzeba, by to osiągnąć
 • wspieram w docieraniu do najgłębszych pragnień
 • towarzyszę w zmianie
 • wykorzystuję doświadczenie i wiedzę z zakresu coachingu, psychologii i biznesu

Czego nie robię?

 • nie tworzę sztampowych rozwiązań
 • nie korzystam z uniwersalnych recept
 • nie idę na łatwiznę
 • nie wyręczam klientów w pracy nad sobą
 • nie uczę jak robić wiele rzeczy na raz
 • nie owijam w bawełnę
 • nie poddaję się
 • nie udaję, że jestem jakimś guru – mimo to może się zdarzyć, że rzucę kilka bomb podczas naszego spotkania.

Wybierz coś dla Siebie:

Zainspiruj się

Opuść strefę komfortu

Zacznij działać

Przykładowe prace moich klientek

Copyright 2014 – Babskie Tabu by Katarzyna Bogusz-Przybylska – Wszystkie prawa zastrzeżone