#BabaOdpowiada odc.2: PO CZYM POZNASZ, ŻE AKCEPTUJESZ SIEBIE? - Babskie Tabu - Katarzyna Bogusz-Przybylska - artecoach, terapeutka TSR
Baba Odpowiada Po czym poznasz że akceptujesz siebie coaching warszawa terapia TSR Katarzyna Bogusz-Przybylska Babskie Tabu

#BabaOdpowiada odc.2:

Po czym poznasz, że akceptujesz siebie?

Babskie Tabu to przestrzeń dedykowana nie tylko łamaniu schematów i stereotypów, ale przede wszystkim miejsce, gdzie uczę jak zwiększać akceptację siebie. Zacznijmy więc od podstaw i zastanówmy się, po czym poznasz, że akceptujesz siebie.


Dla każdej z nas akceptacja siebie może znaczyć coś innego. Po czym innym poznamy, że akceptujemy siebie. Z tego odcinka vloga Baba Odpowiada dowiesz się, jak na akceptację siebie patrzę ja. Jakie kryteria biorę pod uwagę, gdy myślę o poziomie mojej akceptacji siebie.


Obejrzyj nagranie i napisz w komentarzu, czym dla Ciebie jest akceptacja siebie i jakimi kryteriami kierujesz się, gdy zastanawiasz się, jak bardzo siebie akceptujesz :)

Chcesz bardziej akceptować siebie?


Mam dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie!
Zapraszam Cię do poznania 44 prostych sposobów na zwiększanie akceptacji siebie. Zostaw poniżęj Swoje dane, a codziennie przez 44 dni otrzymasz email prezentujący jeden z czterdziestu czterech prostych sposobów na zwiększenie samoakceptacji. To dobry sposób na ćwiczenie konsekwencji! Poznaj te sposoby i wybierz kilka ? 2, 3, 4 ? które będziesz stosować. Dzięki nim zaczniesz pracę nad sobą i akceptacją siebie. To prosty krok i bezbolesny.
Na jaki adres chcesz otrzymywać emaile z 44 sposobami na zwiększenie akceptacji siebie?
Zapisuję się!
Twoje dane będą przechowywane zgodnie z zasadami RODO. Administratorem będzie Time4HR Katarzyna Bogusz-Przybylska.

Jeśli chciałabyś spotkać inne kobiety, które pracują nad akceptacją siebie, które również poszukują odwagi do realizacji marzeń - dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają - udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?


Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

 

zdjęcie w nagłówku: moje :)