PREZENTY

zależna - Rozwój nie boli (1)Wiem, jak trudno uwierzyć, że coaching (czy artecoaching) może mieć realny wpływ na nasze życie. Dlatego w tej zakładce znajdziesz bezpłatne materiały, które pomogą Ci rozwijać samoświadomość, która jest kluczowym elementem dążenia do życia w zgodzie ze sobą. Znajdziesz tu ebooki, ćwiczenia oraz testy (z przekierowaniem do postów, w których je opisywałam).

Jak to działa? Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię e-book, test czy ćwiczenie artecoachingowe i klikniesz na obrazek, który przy nim widnieje. Zostaniesz automatycznie przekierowana do pliku lub postu, w którym publikowałam dany materiał. Dla uporządkowania wszystkie treści ułożyłam zgodnie z elementami mojego autorskiego modelu życia w zgodzie ze sobą, którego skrócony opis znajdziesz >>TUTAJ<<.

Korzystając z tych prezentów masz szansę doświadczyć odrobinę, jaką moc ma wykorzystanie sztuki w coachingu.

 

Życzę Ci przyjemnej lektury i self-coachingu 🙂

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

 


 

EBOOKI

eBook OKŁADKA — ramka grubaKatarzyna Bogusz-Przybylska: „ODPUŚĆ SOBIE! Przewodnik dla kobiet, które chcą żyć w zgodzie sobą” (2015)

X

Ebook „Odpuść sobie!” napisałam z dwóch powodów. Po pierwsze chciałam w nim pokazać mój autorski model życia w zgodzie ze sobą. Po drugie moim celem było zainspirowanie czytelniczek do przyjrzenia się różnym aspektom życia i sprawdzenie, skąd płyną największe frustracje. W przewodniku znajdziesz porady i ćwiczenia artecoachingowe, które pomogą Ci zrobić pierwszy (mam nadzieję nie ostatni) krok w stronę pokochania siebie, zwrócenia uwagi na własne potrzeby i bycia sobą.

UWAGA! Ponieważ jestem w trakcie przygotowywania płatnej wersji tego ebooka, został on zdjęty ze wszystkich miejsc w sieci, gdzie był dostępny bezpłatnie.

X

6 ARTEKROKÓW DO ŻYCIA W ZGODZIE ZE SOBĄKatarzyna Bogusz-Przybylska, Anna Sikorska: „6 ARTEkroków do życia w zgodzie ze sobą” (2015)

X

Ebook „6 ARTEkroków do życia w zgodzie ze sobą” napisałam wraz z Anią Sikorską podczas naszej współpracy w ramach SensArte – centrum rozwoju przez sztukę. Ten poradnik to wspaniały sposób na sprawdzenie, jak artecoaching i arteterapia mogą pomóc Ci w poszerzaniu samoświadomości. Znajdziesz w nim 6-dniową podróż pełną artećwiczeń i wskazówek rozwojowych, które pomogą Ci zbliżyć się do samej siebie i lepiej poznać własne potrzeby.

X

(żeby pobrać ebook kliknij na obrazek obok)

 


TESTY

Czy akceptujesz siebie?testy

 


 ĆWICZENIA (ARTE)COACHINGOWE

4 RODZAJE PRZESTRZENI

Podaruj sobie odrobinę LUKSUSU3 sposoby na spadek formy

PRZESTRZEŃ CZASOWAPRZESTRZEŃ PSYCHICZNA

Sprawdź, jak efektywnie organizujesz swój czas.zarządzanie sobą w czasie

Pozbądź się zła w 7 krokachnarzędzia coachingowe

Na co marnujesz swój czas?16

 Uwolnij się od opinii innychzależna od opinii innych

 

TRZY KLUCZOWE PYTANIA

Narysuj plan na siebie24b

KIM JESTEŚ?

CZEGO PRAGNIESZ?

DOKĄD ZMIERZASZ?

JAK TAM DOTRZESZ?

Pokaż siebie!Ćwiczenie artecoachingowe

Poczuj Twój sukcesSukces jest w Twoich rękach!

Zagoń do roboty swoje wadyćwiczenia artecoachingowe
Zatrzymaj się14
Określ swoje życiowe rolećwiczenie artecoachingowe

Twoje talenty i mocne stronyćwiczenie artecoachingowe