Świeczki zdmuchnięte,  tort zjedzony, drugie urodziny mojego synka przeświętowane wzdłuż i wszerz, więc przyszedł czas na ogłoszenie światu mojego kolejnego dziecka!BABSKIE TABU czyli blog wyłącznie dla kobiet, które chcą BYĆ SOBĄ.

Oj będzie się tu działo, będzie!

Plan jest taki, żeby pisać, dzielić się inspiracjami, wrażeniami, przemyśleniami, a przede wszystkim uczyć i pokazywać, że można BYĆ SOBĄ i żyć szczęśliwie. Każdego dnia.

Zacznę od wpisów. Stopniowo będą pojawiać się nowe elementy – inspirujące artykuły i książki, ćwiczenia i zadania, testy, odpowiedzi na Twoje pytania, newsletter, a nawet nagrania TV! Ale to w niedalekiej przyszłości. Tymczasem…

Nie będę obiecywać codziennego pisania, bo nie wiem, co mi z tego wyjdzie. Ale  mogę z pewnością obiecać pisanie szczere, bez ściemy i koloryzacji. Mogę obiecać inspirowanie oraz artecoachingowe ćwiczenia i zadania, które wytrącą Cię ze strefy komfortu, a zaraz potem  pomogą Ci lepiej poznać Siebie, odkryć, czego pragniesz w głębi duszy i serca oraz zbudować własną drogę, by to wszystko zdobyć. Stworzysz własne państwo swojej osobowości. Twoje królestwo. Twoje życie, w którym będziesz sobą i będziesz spełniona. Każdego dnia.

A więc czytaj, dziel się wrażeniami w komentarzach, polub BABSKIE TABU na FB i Twitterze, polecaj swoim znajomym i…

 

Rusz tyłek i bądź sobą!

Podpis Kasia