“Nie ucz drzewa jak ma rosnąć.

Daj mu tylko słońce, ziemię i wodę.”

Karen Horney

Dzięki pracy ze mną

rozwiniesz samoświadomość, lepiej poznasz siebie

zaczniesz
podejmować decyzje
w zgodzie ze sobą

zaczniesz otwarcie, bez skrępowania mówić co czujesz
i co myślisz

odkryjesz
swoje talenty
i docenisz siebie

odbudujesz pewność siebie i uwierzysz
we własne siły

sprecyzujesz
wewnętrzne wartości,
na nowo określisz
sens życia

oswoisz lęk, odnajdziesz motywację do zmiany, jakiej pragniesz

nazwiesz
swoje potrzeby
i znajdziesz czas
na ich zaspokajanie

poczujesz się dobrze
sama ze sobą

przestaniesz udawać kogoś, kim nie jesteś

zaczniesz
być po swojemu!

Jak pracuję?

POMAGAM kobietom zaakceptować siebie. Wspieram każdą kobietę, która chce odnaleźć wewnętrzną harmonię. Odnaleźć swoje miejsce dające poczucie szczęścia, spełnienia i spokoju. Swój sposób na bycie po swojemu.

JESTEM dla tych, które chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie. Czują się gotowe na zmianę. Mają wewnętrzne obawy i wątpliwości, ale chcą stanąć z nimi twarzą w twarz. Chcą zaryzykować i podjąć próbę.

Nie ma rozwiązań idealnych. Nie ma rozwiązań uniwersalnych.

Każda z nas jest wyjątkowa. Każda z nas potrzebuje indywidualnego podejścia. Każda z nas ma takie miejsce, gdzie może poczuć się spełniona, spokojna i szczęśliwa.

Kobiet, które do mnie przychodzą, przede wszystkim słucham. Potem wspieram w poszukiwaniu  własnej drogi. Wytrącam ze strefy komfortu, by dać siłę i odwagę odszukania siebie i najlepszych dla siebie rozwiązań.

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby moich klientek, każdą współpracę zaczynam od wstępnej sesji terapeutycznej – rozmowy, podczas której poznajesz mnie bliżej i doświadczasz jak pracuję. Na podstawie tej rozmowy proponuję sposób dalszej współpracy – proces terapeutyczny lub coachingowy.

„Szczęście nie jest dziełem przypadku

ani darem bogów. Szczęście to coś,

co każdy z nas musi wypracować

dla siebie samego.”

Erich Fromm

Co robię?

słucham

zadaję trudne pytania

stawiam na szczerość i profesjonalizm

jestem autentyczna (nie mylić z miła za wszelką cenę)

pomagam określić, co jest możliwe i czego potrzeba, by to osiągnąć

wspieram w docieraniu do najgłębiej ukrytych pragnień

towarzyszę w zmianie

wykorzystuję doświadczenie i wiedzę z zakresu terapii, coachingu, psychologii i biznesu

Czego nie robię?

nie tworzę sztampowych rozwiązań

nie korzystam z uniwersalnych recept

nie idę na łatwiznę

nie wyręczam klientek w pracy nad sobą

nie uczę jak robić wiele rzeczy na raz

nie owijam w bawełnę

nie poddaję się

nie udaję, że jestem jakimś guru – mimo to może się zdarzyć, że rzucę kilka bomb podczas naszych spotkań

Mogę pomóc, jeśli doskwiera Ci

 

→ uciążliwy smutek, obniżony nastrój, przygnębienie

→ doświadczanie silnego stresu

→ prokrastynacja, odwlekanie podjęcia ważnych decyzji

→ frustracja, przemęczenie i pogorszenie codziennego funkcjonowania

→ trudności w radzeniu sobie z emocjami

→ poczucie osamotnienia, zagubienia

→ spadek motywacji, utrata sensu życia

→ brak zadowolenia z pracy, wypalenie zawodowe

→ nieśmiałość, trudności w relacjach (np. społecznych, partnerskich, rodzinnych)

→ sytuacje kryzysowe (np. strata, żałoba, choroba, rozwód)

→ trudności wynikające ze zmian w życiu (np. narodziny dziecka, przeprowadzka, awans)

→ chęć lepszego poznania i zrozumienia siebie oraz innycyh

 

Klientki o mnie

Anna Błaszkiewicz

Menedżer, sektor pozarządowy

„Kasia jest uważną i wrażliwą słuchaczką, osobą otwartą i budzącą zaufanie. Dzięki niej znalazłam wreszcie czas i energię do tego, by zatrzymać się w biegu i zastanowić nad swoim dalszym rozwojem osobistym i zawodowym. Zadawane przez nią pytania okazały się bardzo inspirujące – motywowały mnie do koncentrowania się na swoich potrzebach i najważniejszych dla mnie wartościach, pomagały w ustalaniu celów oraz planowaniu konkretnych działań, które pozwolą te cele osiągnąć, zachęcały do wprowadzania zmian w różnych obszarach mojego funkcjonowania.”

Ola Rzążewska

Dziennikarka

„Praca z Kasią była ciekawym czasem dialogu z samą sobą – eksperymentowania, sprawdzania, jak pomysły, które na pozór wydają mi się znakomite zadziałają w rzeczywistości. Dzięki jej wsparciu, towarzyszeniu mi w pracy nad sobą, wnikliwym pytaniom i uważności, jaką dostawałam na każdej sesji, uporządkowałam swój plan dnia i udało mi się wyjść poza schemat myślenia, że na nic nie mam czasu, bo wciąż mam zbyt wiele do zrobienia.”

Izabela B.

Muzyk

„Kasia „rozpykała” w kilkanaście minut wybrany przeze mnie cel tak, że stał się ważny, realny, ekologiczny i określony w czasie a co najważniejsze zyskałam wewnętrzną motywację. Kasia USKRZYDLIŁA mnie. Jej postawa, cechy osobowości oraz kompetencje przekonały mnie, a dodatkowe informacje jakie zyskałam w trakcie spotkania (o sobie) i po spotkaniu (z jej materiałów) okazują się bezcenne.”

Agnieszka

Stylistka

„Z ręką na sercu mogę polecić Kasię. Już po pierwszym spotkaniu dostałam odpowiedź na kilka nurtujących mnie od dawna kwestii. Rozmowa, ćwiczenia i testy były bardzo inspirujące i unaoczniły mi rzeczy z których nie zdawałam sobie sprawy. Kasia jest nie tylko dobrym coachem, ale także psychologiem. Dodała mi wiary w siebie, zmotywowała i dała konkretne wskazówki, aby zacząć wcielać zmiany w życie i przełamać stare schematy. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, rzetelna i uczciwa co dodatkowo sobie cenię. Mogę śmiało powiedzieć; stylista poleca :).”

Aleksandra Więcka

Dziennikarka

„Coaching z Kasią zapoczątkował jedną z największych przygód w moim życiu. Odkryłam, czego chcę dzięki temu, że cierpliwie asystowała mi, kiedy pisałam, rysowałam, płakałam i nie wierzyłam, że kiedykolwiek pojadę do Nowego Jorku. Pojechałam tam trzy miesiące po naszym pierwszym spotkaniu, zaraz potem jak wyrysowałam wszystkie flamastry jakie przynosiła na nasze spotkania i wznieciłam ogień, żeby spalić to, co już niepotrzebne. Zdradziła mi najprostszy sekret efektywności, którego nie zna żaden wielki guru od tych spraw i puściła, żebym szła swoją drogą. W pracy z Kasią nie wystarczy gadanie, bo chodzi o działanie. I właśnie to działa!”

Anna Szwałkiewicz

Fotografka

„Może to zabrzmi górnolotnie, ale Kasia właściwie odmieniła moje życie. Zaczęłam się mocniej nad tym zastanawiać i uświadomiłam sobie, że wszystkie moje ograniczenia i lęki tkwią tylko we mnie i są bezpodstawne. Dzień później ruszyłam z aparatem i w końcu rozpoczęłam realizację projektu o którym już wcześniej myślałam. Mam poczucie, że nawet parę minut rozmowy z Kasią dużo bardziej na mnie wpłynęło niż czytanie, słuchanie, oglądanie wszelkich motywacyjnych przemówień. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję Pomogłaś mi odnaleźć siebie.”

Zastanawiasz się, czy dobrze trafiłaś?

Jesteś we właściwym miejscu, jeśli co najmniej jedno z poniższych twierdzeń pasuje do Ciebie.

Często porównujesz się do innych kobiet

Wciąż starasz się im dorównać. Zazdrościsz im szczęścia nie doceniając siebie i swojego życia. Uważasz, że nie żyjesz w pełni. Czujesz lęk i niepewność, że jesteś gorsza od innych.

Szukasz docenienia
i akceptacji w oczach innych

Zabiegasz o docenienie i sympatię. Wciąż masz wrażenie, że udajesz kogoś kim nie jesteś. Czujesz się za mało profesjonalna i boisz się porażki, bo uważasz, że inni uznają Cię za oszustkę.

Wątpisz w siebie i swoje możliwości

Uważasz, że Twoje sukcesy są wynikiem przypadków i zbiegów okoliczności. Wciąż wątpisz, czy sobie poradzisz. Uczysz się, rozwijasz i nadal czujesz się gorsza, niewystarczająco dobra.