Masz dość ciągłej frustracji i przemęczenia.

Masz dość wyrzutów sumienia za każdym razem,

gdy robisz coś tylko dla siebie.

Masz dość poczucia, że codziennie

podejmujesz decyzje wbrew sobie.

Pragniesz odzyskać pewność siebie

 i siłę do realizacji własnych marzeń.

Pragniesz, by opinie innych

przestały cię ranić.

Pragniesz otwarcie i wprost

mówić o swoich emocjach.

Marzysz o tym, by przestać udawać kogoś,

kim nie jesteś.

Chcesz czuć się wolna.

Jestem po to, żeby Ci pomóc.

Wartości, którymi kieruję się w życiu, to:

  • Wolność - oznacza dla mnie świadomość siebie, swoich potrzeb, emocji i wewnętrznych wartości. To wewnętrzny spokój i harmonia, niezależność od opinii innych, ale także od czynników zewnętrznych takich jak stereotypy, pieniądze czy ograniczenia przestrzeni fizycznej.
  • Szczerość - oznacza dla mnie autentyczność i spójność wewnętrzną. Postępowanie w zgodzie ze swoimi wewnętrznymi wartościami, bez udawania. Pewność siebie i odwagę w mówieniu co się myśli i czuje.
  • Szacunek - oznacza dla mnie dobre samopoczucie we własnym towarzystwie. Lubienie i docenianie siebie, akceptację swoich zalet i wad. To wiara we własne siły oraz poczucie, że jest się atrakcyjną i spełnioną w każdym obszarze życia.

Oto, co mówią o mnie klientki:

Kasia jest uważną i wrażliwą słuchaczką, osobą otwartą i budzącą zaufanie. Dzięki niej znalazłam wreszcie czas i energię do tego, by zatrzymać się w biegu i zastanowić nad swoim dalszym rozwojem osobistym i zawodowym. Zadawane przez nią pytania okazały się bardzo inspirujące - motywowały mnie do koncentrowania się na swoich potrzebach i najważniejszych dla mnie wartościach, pomagały w ustalaniu celów oraz planowaniu konkretnych działań, które pozwolą te cele osiągnąć, zachęcały do wprowadzania zmian w różnych obszarach mojego funkcjonowania.
 
ANNA BŁASZKIEWICZ
Menedżer, sektor pozarządowy
Praca z Kasią była ciekawym czasem dialogu z samą sobą - eksperymentowania, sprawdzania, jak pomysły, które na pozór wydają mi się znakomite zadziałają w rzeczywistości. Dzięki jej wsparciu, towarzyszeniu mi w pracy nad sobą, wnikliwym pytaniom i uważności, jaką dostawałam na każdej sesji, uporządkowałam swój plan dnia i udało mi się wyjść poza schemat myślenia, że na nic nie mam czasu, bo wciąż mam zbyt wiele do zrobienia.
 
OLA RZĄŻEWSKA
Dziennikarka
Kasia "rozpykała" w kilkanaście minut wybrany przeze mnie cel tak, że stał się ważny, realny, ekologiczny i określony w czasie a co najważniejsze zyskałam wewnętrzną motywację. Kasia USKRZYDLIŁA mnie. Jej postawa, cechy osobowości oraz kompetencje przekonały mnie, a dodatkowe informacje jakie zyskałam w trakcie spotkania (o sobie) i po spotkaniu (z jej materiałów) okazują się bezcenne.
 
IZABELA B.
Muzyk
Z ręką na sercu mogę polecić Kasię. Już po pierwszym spotkaniu dostałam odpowiedź na kilka nurtujących mnie od dawna kwestii. Rozmowa, ćwiczenia i testy były bardzo inspirujące i unaoczniły mi rzeczy z których nie zdawałam sobie sprawy. Kasia jest nie tylko dobrym coachem, ale także psychologiem. Dodała mi wiary w siebie, zmotywowała i dała konkretne wskazówki, aby zacząć wcielać zmiany w życie i przełamać stare schematy. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, rzetelna i uczciwa co dodatkowo sobie cenię. Mogę śmiało powiedzieć; stylista poleca :).
 
AGNIESZKA
Stylistka
Coaching z Kasią zapoczątkował jedną z największych przygód w moim życiu. Odkryłam, czego chcę dzięki temu, że cierpliwie asystowała mi, kiedy pisałam, rysowałam, płakałam i nie wierzyłam, że kiedykolwiek pojadę do Nowego Jorku. Pojechałam tam trzy miesiące po naszym pierwszym spotkaniu, zaraz potem jak wyrysowałam wszystkie flamastry jakie przynosiła na nasze spotkania i wznieciłam ogień, żeby spalić to, co już niepotrzebne. Zdradziła mi najprostszy sekret efektywności, którego nie zna żaden wielki guru od tych spraw i puściła, żebym szła swoją drogą. W pracy z Kasią nie wystarczy gadanie, bo chodzi o działanie. I właśnie to działa!
 
ALEKSANDRA WIĘCKA
Dziennikarka
Może to zabrzmi górnolotnie, ale Kasia właściwie odmieniła moje życie. Zaczęłam się mocniej nad tym zastanawiać i uświadomiłam sobie, że wszystkie moje ograniczenia i lęki tkwią tylko we mnie i są bezpodstawne. Dzień później ruszyłam z aparatem i w końcu rozpoczęłam realizację projektu o którym już wcześniej myślałam. Mam poczucie, że nawet parę minut rozmowy z Kasią dużo bardziej na mnie wpłynęło niż czytanie, słuchanie, oglądanie wszelkich motywacyjnych przemówień. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję Pomogłaś mi odnaleźć siebie.
 
ANNA SZWAŁKIEWICZ
Fotograf, Fotosomnia.pl
Copyright 2016 - Babskie Tabu by Katarzyna Bogusz-Przybylska - Wszystkie prawa zastrzeżone