Są tacy ludzie, którzy tworzą wyjątkowe miejsca wkładając w nie serce, determinację, odwagę lub sporo pracy. Są tacy, którzy robią coś z pasji i tacy, którzy robią coś, bo liczą na szybkie zrealizowanie celu. Dziś polecam Wam bloga budowanego przez ludzi z pasją do tego, czym się w życiu zajmują. Ludzi, którzy postanowili pokazać siebie, swoje życie, a dodatkowo podzielić się wiedzą i doświadczeniem.Rekomendacja będzie krótka i konkretna.

 

Dorota i Krzysztof. Nierozłączne małżeństwo. Ona – fantastyczna trenerka, coach i cudowny człowiek. On programista, trener, człowiek biznesu. Pewnego dnia postanowili zbudować w sieci miejsce, w którym będą się dzielić wrażeniami i wnioskami z codziennego życia. Życia pełnego słońca i humoru.

>> PIĘCIOGWIAZDKOWEGO ŻYCIA <<

 

Powstał blog promujący życie szczęśliwe. Czasem w zabieganiu, rzadko pozbawione codziennych problemów, ale zawsze pełne uśmiechu i dystansu do wszystkiego, co bez znaczenia.

 

W każdym poście znajdziesz dawkę humoru i inspiracji. Możesz poczytać o doświadczeniach z życia trenera. Możesz się zagłębić w biznesowe porady. Możesz też znaleźć tam informacje o wrażeniach z różnych miejsc Polsce.

 

Dla mnie najcenniejsze są tam jednak recenzje książek rozwojowych i biznesowych. Dorota i Krzysztof uwielbiają czytać. A oprócz tego uwielbiają dzielić się tym, co przeczytali. Dlatego na  >>Pięciogwiazdkowym Życiu << znajdziesz streszczenia lektur, które na pewno Cię rozwiną.

 

Poza tym, na tym blogu jest coś jeszcze. Możesz tam znaleźć zupełnie bezpłatny >> Test Stylów Uczenia się << inspirowany teorią Kolba, który pokaże Ci jakie są najbardziej efektywne dla Ciebie sposoby zdobywania wiedzy.

 

Mało? Zajrzyj na >> Pięciogwiazdkowe Życie << i zobacz, co jeszcze możesz tam znaleźć.

 

A potem nie zapomnij podzielić się wrażeniami pod tym postem.

A jeśli znasz inne warte uwagi rozwojowe i lifestyle’owe blogi – napisz mi o nich w komentarzu. Chętnie poznam miejsca, które odwiedzasz!

 

Podoba Ci się ten post? Poleć go znajomym!

Lubisz Babskie Tabu? Polub fanpage na FB i zaprenumeruj Tygodnik Babskie Tabu.

Ale przede wszystkim

rusz tyłek i BĄDŹ SOBĄ!

Podpis Kasia