Już nie pamiętam kiedy i jak dowiedziałam się o Shakti – Latającej Szkole dla Kobiet prowadzonej przez Agatę Dutkowską. Śledziłam pierwsze kroki szkoły i bloga Agaty. Pamiętam pierwszą, jeszcze bardzo czarno-białą stronę www i pierwsze posty. Wtedy ja też już marzyłam o swojej firmie, swoim biznesie i byciu rentierem przed czterdziestym piątym rokiem życia.

Od kilku lat próbuję wdrażać marzenie w życie. Próbuję, staram się, zaczynam… Aż do tego roku, kiedy uświadomiłam sobie, że te próby i starania nie niosą takiego pożytku, jakiego chcę. Zaczęłam zastanawiać się, dlaczego. Odpowiedź była banalna!

5

I nagle na początku wakacji, na swojej stronie Agata ogłosiła konkurs na Motywacyjny List Miłosny.

 

A co mi tam? Pomyślałam. Czas wyjść z ukrycia. Czas pokazać się światu naprawdę. Czas pokrzyczeć tu i ówdzie, że jestem! Haloooo!!! Jestem tutaj!!!

 

Drżącą ręką klikałam Enter wysyłając list na maila Latającej Szkoły. Jeszcze się wahałam, jeszcze się obawiałam… Bo czy ktoś przeczyta? Czy komuś się spodoba? Na pewno znacie te lęki…

 

Na publikację czekałam kilka dni. A potem zaczęły spływać do mnie pierwsze informacje zwrotne i podziękowania. Te z Was, które przeczytały mój list, podjęły trud i pisały do mnie maile, komentarze i wiadomości na FB. Utwierdziłam się w przekonaniu, że wysłanie mojego listu, odsłonięcie odrobiny siebie, pokazanie swojego wnętrza niesie ogromną siłę! Wśród podziękowań za inspirację, jaką niesie mój list, pojawiło się kilka zgłoszeń na coaching indywidualny ze mną. Tak więc, kręci się i dzieje!

 

Możesz zaszyć się w swoim domu. Możesz znaleźć w lesie własną polanę, rozbić na niej namiot niczym Włóczykij z Krainy Muminków. To jednak nie zmieni Twojego życia. Wyciągnięcie ręki do świata daje siłę! Nie ma znaczenia, czy szukasz wsparcia, pocieszenia, czy nowych klientów dla Twojego biznesu. Dopóki nie pokażesz, że jesteś, że istniejesz, że masz potrzeby – nikt nie będzie mógł Ci pomóc. Nie można odpowiedzieć na wołanie, którego nie ma!

 

Dlatego dziś zachęcam Cię do tego, byś przyłączyła się do mnie.

 

* * * CZAS NA ĆWICZENIE * * *

POKAŻ SIEBIE

 

 

Mam dziś dla Ciebie dwa ćwiczenia. Od Ciebie zależy, jak bardzo proste będą do wykonania.

 

 

ZADANIE 1: Napisz w komentarzu pod tym postem, kim jesteś. Napisz tyle, ile czujesz, że warto. Napisz tyle, żeby wyjść ze swojej strefy komfortu. Daj się nam poznać.

 

 

ZADANIE 2: Znajdź miejsce w internecie, w którym chciałabyś zaistnieć, gdzie chciałabyś się wypromować. Możesz skomentować interesującą Cię dyskusję podpisując się imieniem i nazwiskiem. Możesz wysłać maila z prośbą o publikację Twojego artykułu czy profilu. Sama wybierz, co to będzie. A potem, w komentarzu pod tym postem, podziel się z nami Twoim sukcesem!

 

 

 

Nie siedź bezczynnie obserwując, co robią inni i jak szybko się rozwijają. Ty też możesz i potrafisz!

Możesz zacząć od skomentowania tego postu.

Możesz zacząć od udostępnienia go Twoim znajomym.

Możesz zacząć od któregoś z zaproponowanych ćwiczeń.

 

Wszystko w Twoich rękach, więc..

Rusz tyłek i bądź sobą!

Podpis Kasia