Baba Odpowiada Strategie radzenia sobie z wewnętrznym krytykiem coaching warszawa terapia TSR Katarzyna Bogusz-Przybylska Babskie Tabu

#BabaOdpowiada odc.1:

3 strategie radzenia sobie z wewnętrznym krytykiem

Krytyk wewnętrzny. Każda z nas nosi go w sobie. Każda go słyszy. Wiele marzy o tym, by odzywał się ciszej, rzadziej. Dlatego w pierwszym vlogu Baba Odpowiada przedstawiam trzy strategie radzenia sobie z wewnętrznym krytykiem.

Trzy proste strategie. Sprawdziłam je na sobie – są skuteczne. Polecam je moim klientkom – one polecają je dalej. Ty też możesz je wypróbować. Wystarczy, że obejrzysz poniższe nagranie i wdrożysz wybraną strategię.

Napisz w komentarzu, jak podobają CI się moje strategie. A może masz swoje sprawdzone metody na wewnętrznego krytyka? Także napisz o nich w komentarzu!


Trzy strategie to za mało?


Mam dla Ciebie propozycję. Zapraszam Cię do poznania 44 prostych sposobów na zwiększanie akceptacji siebie. Zostaw poniżęj Swoje dane, a codziennie przez 44 dni otrzymasz email prezentujący jeden z czterdziestu czterech prostych sposobów na zwiększenie samoakceptacji. To dobry sposób na ćwiczenie konsekwencji! Poznaj te sposoby i wybierz kilka ? 2, 3, 4 ? które będziesz stosować. Dzięki nim zaczniesz pracę nad sobą i akceptacją siebie. To prosty krok i bezbolesny.Na jaki adres chcesz otrzymywać emaile z 44 sposobami na zwiększenie akceptacji siebie?
Zapisuję się!

Twoje dane będą przechowywane zgodnie z zasadami RODO. Administratorem będzie Time4HR Katarzyna Bogusz-Przybylska.

Jeśli chciałabyś spotkać inne kobiety, które pracują nad akceptacją siebie, które również poszukują odwagi do realizacji marzeń – dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają – udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

zdjęcie w nagłówku: moje 🙂

Share Button