Baba Odpowiada Po czym poznasz że akceptujesz siebie coaching warszawa terapia TSR Katarzyna Bogusz-Przybylska Babskie Tabu

#BabaOdpowiada odc.2:

Po czym poznasz, że akceptujesz siebie?

Babskie Tabu to przestrzeń dedykowana nie tylko łamaniu schematów i stereotypów, ale przede wszystkim miejsce, gdzie uczę jak zwiększać akceptację siebie. Zacznijmy więc od podstaw i zastanówmy się, po czym poznasz, że akceptujesz siebie.

Dla każdej z nas akceptacja siebie może znaczyć coś innego. Po czym innym poznamy, że akceptujemy siebie. Z tego odcinka vloga Baba Odpowiada dowiesz się, jak na akceptację siebie patrzę ja. Jakie kryteria biorę pod uwagę, gdy myślę o poziomie mojej akceptacji siebie.

Obejrzyj nagranie i napisz w komentarzu, czym dla Ciebie jest akceptacja siebie i jakimi kryteriami kierujesz się, gdy zastanawiasz się, jak bardzo siebie akceptujesz 🙂


Chcesz bardziej akceptować siebie?


Mam dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie!
Zapraszam Cię do poznania 44 prostych sposobów na zwiększanie akceptacji siebie. Zostaw poniżęj Swoje dane, a codziennie przez 44 dni otrzymasz email prezentujący jeden z czterdziestu czterech prostych sposobów na zwiększenie samoakceptacji. To dobry sposób na ćwiczenie konsekwencji! Poznaj te sposoby i wybierz kilka ? 2, 3, 4 ? które będziesz stosować. Dzięki nim zaczniesz pracę nad sobą i akceptacją siebie. To prosty krok i bezbolesny.Na jaki adres chcesz otrzymywać emaile z 44 sposobami na zwiększenie akceptacji siebie?
Zapisuję się!

Twoje dane będą przechowywane zgodnie z zasadami RODO. Administratorem będzie Time4HR Katarzyna Bogusz-Przybylska.


Jeśli chciałabyś spotkać inne kobiety, które pracują nad akceptacją siebie, które również poszukują odwagi do realizacji marzeń – dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają – udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 zdjęcie w nagłówku: moje 🙂Share Button