odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię Katarzyna Bogusz-Przybylska terapia TSR coaching artecoaching

Zrób pierwszy krok, by odzyskać spokój

i wewnętrzną harmonię

Głęboki oddech. Miarowe bicie serca. Rozluźnione ciało. Spokój. Jak często go czujesz? A może jest zupełnie odwrotnie? Może oddychasz płytko i nerwowo. Wciąż gdzieś biegniesz. Serce bije szybko. Ciało masz spięte, aż do bólu. Stres. Niepokój.

Marzysz o tym, by odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię?

Jestem po to, by Ci pomóc.

Chaos często wkrada się do naszego życia i bardzo trudno zamknąć przed nim drzwi. Można jednak zwiększać swoją uważność na te chwile, gdy czujemy się przeciążone, gdy doskwiera nam zmęczenie i frustracja. Warto wtedy zatrzymać się i na nowo złapać dystans. Wrócić do samych siebie, do swoich pragnień i wartości. Ponownie określić priorytety i zrobić pierwszy krok, by powrócić na ścieżkę spokoju i wewnętrznej harmonii.

Właśnie dlatego zapraszam Cię do udziału w wyzwaniu, które pomoże Ci okiełznać chaos w Twoim wnętrzu i Twoim życiu.

Poniżej znajdziesz dwa materiały, które pomogą Ci zrobić pierwszy krok i poczuć się lepiej

Pierwszy – to nagranie szkolenia, które pomoże Ci przyjrzeć się różnym obszarom Twojego życia i zdecydować, który z nich obecnie jest dla Ciebie najważniejszy, i od którego chciałabyś zacząć pracę.

Drugi materiał to bezpłatny ebook z ćwiczeniami, który jest uzupełnieniem webinaru i który zawiera pięciodniowy proces pomagający ujarzmić chaos w sobie i w życiu.


Wpisz swoje dane i odbierz ebook z ćwiczeniami
Chcę ebook!

Twoje dane są u mnie bezpieczne

A jeśli chciałabyś spotkać inne kobiety, które tak jak Ty czasem mają dość i nie chcą czuć się samotne – dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają – udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

 

zdjęcie w nagłówku: canva.com

Share Button