Podcast Babskie Tabu Katarzyna Bogusz-Przybylska coaching on-line terapia online warszawa podejście skoncentrowane na rozwiązaniach TSR

Podcast BT#0:

Podcast Babskie Tabu – Wstęp

A może tak nagrać podcast? – pomyślałam pewnego dnia. Podcast Babskie Tabu. Podejścia były właściwie trzy. Pierwsze odcinki, które możesz znaleźć jeszcze w czeluściach Czytelni Babskie Tabu, nagrałam telefonem komórkowym w łazience – bo tam było najciszej. Dziś, oddaję w Twoje ręce Podcast Babskie Tabu w nowej odsłonie.Nagrywanie dla Ciebie kolejnych epizodów to dla mnie ogromna frajda. Nie ukrywam jednak, że wciąż borykam się z szukaniem pomysłów na kolejne odcinki. Nie, nie brakuje mi tematów. To, czego potrzebuję to informacje od ciebie – a mianowicie, chciałabym wiedzieć, o czym ty chciałabyś posłuchać w moim podcaście. O akceptacji siebie? O poczuciu własnej wartości? O pewności siebie? Na jakie problemy, pytania i dylematy, chcesz znaleźć tu podpowiedzi i wskazówki? Napisz mi o tym w komentarzu bądź na adres Kasia@BabskieTabu.pl.

Podcastu posłuchasz także na wszystkich platformach podcastowych. Znajdź PODCAST Babskie Tabu na Swoich ulubionych i subskrybuj, na przykład na Spreaker czy iTunes (ale także na wielu innych) oraz na YouTube.00:00

ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KOLEJNE ODCINKI
#PodcastBabskieTabu

A jeśli chciałabyś spotkać inne kobiety, które pracują nad akceptacją siebie – dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają – udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

zdjęcie w nagłówku: canva.com

Share Button