akceptacja siebie katarzyna bogusz-przybylska terapia on-line TSR caoching on-line

Podcast BT#1: Co to jest akceptacja siebie i w czym może Ci pomóc?

Akceptacja siebie przyszła do mnie po latach pracy nad sobą i pracy z innymi. Dziś, wiele kobiet mówi mi: „Ja akceptuję siebie, tylko jak przestać przejmować się opinią innych?” – „Bardzo akceptuję siebie, ale brakuje mi pewności siebie – co z tym zrobić?” – „Nie potrzebuję pracy nad akceptacją siebie – szukam kogoś, kto pomoże mi zwiększyć poczucie własnej wartości.” A czy Ty wiesz, że źródło odwagi, pewności siebie, poczucia własnej wartości, adekwatnej samooceny i wielu wielu innych cech, o których marzymy, leży właśnie w akceptacji siebie?Zajęłam się akceptacją siebie w momencie, w którym zrozumiałam, że to ona jest źródłem wszystkiego, co w nas najlepsze. Rodzimy się ze stuprocentową akceptacją siebie. Niestety, w procesie wychowania często zabijano w nas indywidualność, wbijano nas w niewygodne ramy oczekiwań, niespełnionych marzeń, własnych ambicji – szczególnie rodziców, ale nie tylko. I tak dzień po dniu, rok po roku, oddalaliśmy się od samoakceptacji.

Dziś wiele kobiet przychodzi do mnie, by odbudować poczucie własnej wartości, by odzyskać pewność siebie czy zwyczajnie siebie polubić. Z każdą zaczynamy pracę w innym miejscu, ale kończymy zawsze z tym samym wnioskiem: kluczem do szczęścia, spełnienia i poczucia wolności jest akceptacja siebie. Dlaczego? Wyjaśniam w tym odcinku podcastu Babskie Tabu 🙂

Podcastu posłuchasz także na wszystkich platformach podcastowych. Znajdź PODCAST Babskie Tabu na Swoich ulubionych i subskrybuj, na przykład na takich platformach jak Spreaker czy iTunes (ale także na wielu innych) oraz na YouTube.00:00

ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KOLEJNE ODCINKI
#PodcastBabskieTabu

A jeśli chciałabyś spotkać inne kobiety, które pracują nad akceptacją siebie – dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają – udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

zdjęcie w nagłówku: canva.com

Share Button