Jak być konsekwentną Baba Odpowiada Babskie Tabu Katarzyna Bogusz-Przybylska

#BabaOdpowiada odc.6:

Jak być konsekwentną w działaniu?

Gonisz w wyścigu z czasem i wciąż przegrywasz. Przeczytałaś kilka albo nawet kilkanaście książek o osiąganiu celów, a czujesz, że od lat stoisz w miejscu. Marzysz, nawet próbujesz swoje marzenia realizować, ale wszystkie działania jak krew w piach…

Myślisz, że jesteś niekonsekwentna?
Że nie masz wystarczająco motywacji, determinacji, chęci?
Wierzysz tym, którzy wmawiają Ci, że dobre postawienie celów, określenie deadline’ów i trzymanie się planu działania załatwi sprawę?

A może można być konsekwentną w swoich działaniach bez tego wszystkiego?
Może można inaczej, prościej, przyjemniej?

Napisz w komentarzu, czy znalazłaś odpowiedź na swoje rozterki i pytania w tym odcinku cyklu #BabaOdpowiada 🙂


Chcesz być bardziej konsekwentna?


Chętnie ci pomogę. Na początek zapraszam Cię do poznania 44 prostych sposobów na zwiększanie akceptacji siebie. Zostaw poniżęj Swoje dane, a codziennie przez 44 dni otrzymasz email prezentujący jeden z czterdziestu czterech prostych sposobów na zwiększenie samoakceptacji. To dobry sposób na ćwiczenie konsekwencji! Poznaj te sposoby i wybierz kilka ? 2, 3, 4 ? które będziesz stosować. Dzięki nim zaczniesz pracę nad sobą i akceptacją siebie. To prosty krok i bezbolesny.Na jaki adres chcesz otrzymywać emaile z 44 sposobami na zwiększenie akceptacji siebie?
Zapisuję się!

Twoje dane będą przechowywane zgodnie z zasadami RODO. Administratorem będzie Time4HR Katarzyna Bogusz-Przybylska.

Jeśli chciałabyś spotkać inne kobiety, które pracują nad akceptacją siebie, które również poszukują odwagi do realizacji marzeń – dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają – udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

zdjęcie w nagłówku: moje 🙂

Share Button