wewnętrzny krytyk terapia TSR terapia online coaching online artecoaching Katarzyna Bogusz-Przybylska

Podcast BT#6: Wewnętrzny krytyk – jak go oswoić?

Krytyk wewnętrzny. Przyjaciel czy wróg? Skąd się bierze i po co? Jak sobie z nim poradzić? I czy można się z nim zaprzyjaźnić? O tym opowiem Ci w szóstym odcinku podcastu Babskie Tabu. Zapraszam!Psychiki nie da się oszukać. Wszyscy mamy bardzo trudną pracę domową do odrobienia. Każdy z nas powinien podjąć decyzję, czy pozwoli, by naszym najbliższym otoczeniem kierował lęk, odruchy i zbiegi okoliczności, czy też dołączy do budowania masy krytycznej, która stawi czoła i pokona rosnącą wokół nas nienawiść.

W 6-tym odcinku Podcastu Babskie Tabu opowiadam o wewnętrznym krytyku. Wyjaśniam, skąd się bierze, dlaczego jest nam potrzebny i jak sobie z nim poradzić, żeby stał się sojusznikiem nie wrogiem.

Podcastu posłuchasz na platformach podcastowych takich jak Spreaker czy iTunes (ale także na wielu innych) oraz na YouTube.00:00

A jeśli chciałabyś spotkać inne kobiety, które pracują nad akceptacją siebie, które również poszukują swoich wewnętrznych wartości – dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają – udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

 

zdjęcie w nagłówku: canva.com

Share Button