PODCAST Babskie Tabu - Katarzyna Bogusz-Przybylska coach warszawa terapia TSR

Podcast BT#4: Dlaczego nie warto stawiać celów?

Początek roku to zawsze szaleństwo podsumowań i przygotowań na kolejne 12 miesięcy. Pełni entuzjazmu kolejny raz otwieramy wciąż pachnące drukiem kalendarze, bierzemy do ręki nowe długopisy i…

No właśnie, i co dalej?

Zasiadamy do strategii, planów i postanowień noworocznych – z jednej strony dających nadzieję na lepszy rok, a z drugiej – lęk, że za kilka tygodni znów będziemy czuć frustrację i poczucie winy, że „znowu nie wyszło”.

A gdyby tak podejść do tematu zupełnie inaczej? Gdyby tak zrezygnować ze stawiania celów, z robienia noworocznych postanowień i zacząć skupiać uwagę na czymś kompletnie innym?

Na czym konkretnie i czy to ma sens opowiadam w 4-tym odcinku Podcastu Babskie Gadanie, którego możesz posłuchać na platformach podcastowych takich jak Spreaker, iTunes, SoundCloud (i wielu innych), a także na YouTube.

W tym odcinku podcastu zapraszam Cię do wykonania ćwiczenia, które pomoże Ci zbliżyć się do sprecyzowania Twoich najważniejszych wewnętrznych wartości. Ćwiczenie pobierzesz klikając poniżej:

Jak radzisz sobie z celami i postanowieniami noworocznymi?
Nie możesz bez nich żyć, czy bliższe jest Ci moje podejście?
Podziel się Twoimi przemyśleniami w komentarzu pod tym postem.

A jeśli chciałabyś spotkać inne kobiety, które pracują nad akceptacją siebie, które również poszukują swoich wewnętrznych wartości – dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają – udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

 

zdjęcie w nagłówku: moje 🙂

Share Button