Teraia Skoncentrowana na Rozwiązaniach Babskie Tabu Katarzyna Bogusz-Przybylska coaching online terapia warszawa TSR

PBT#7: Jak pomaga Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach?

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach – ale z czym to się je? Po co, na co i dlaczego o tym? Ano dlatego, że TSR (czyli właśnie Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) to jeden ze sposobów na najszybsze odnajdywanie właściwych rozwiązań w oparciu o zasoby, które już masz.Tak, TSR ma moc! Pomaga dostrzec to, czego nie doceniasz, a co masz w zasięgu ręki. Uczy jak dostrzec rzeczy, które umykały ci dotąd sprzed nosa. A wszystko to po to, by jak najsprawniej pomagać. I to pomagać właściwie w każdym kłopocie. Muszę przyznać, że kiedy zaczynałam szkolenie z TSR też pukałam się w głowę niedowierzająco. A dziś publikuję odcinek pełen ochów i achów nad TSRem! Posłuchaj i zachwyć się razem ze mną!

Dzięki temu odcinkowi Podcastu Babskie Tabu dowiesz się, jakie są podstawowe założenia współpracy w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach. Dowiesz się, jak TSR pomaga i w czym.

A jeśli uznasz tę wiedzę za przydatną, jeśli będziesz chciała spróbować na własnej skórze mocy TSRu – zapraszam Cię na konsultację terapeutyczną. Napisz do mnie na Kasia@BabskieTabu.pl 🙂

Podcastu posłuchasz na platformach podcastowych takich jak Spreaker czy iTunes (ale także na wielu innych) oraz na YouTube.00:00

ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KOLEJNE ODCINKI
#PodcastBabskieTabu

A jeśli chciałabyś przekonać się, jak możesz na co dzień korzystać z PSR, by sprawniej odnajdywać najlepsze dla Ciebie rozwiązania – dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają – udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

zdjęcie w nagłówku: canva.com

Share Button