Przekonania Babskie Tabu Katarzyna Bogusz-Przybylska terapeutka warszawa coaching online terapia on-line terapia skoncentrowana na rozwiązaniach

PBT#8: O przekonaniach, które kształtują Twoją rzeczywistość

A jeśli to, jak widzisz świat jest tylko iluzją? Jeśli Twoje postrzeganie ludzi i zdarzeń jest wynikiem schematów, które wpojono Ci w dzieciństwie? A gdybyś wiedziała, że są sposoby, byś mogła żyć w lepszym dla Siebie świecie – chciałabyś się ich nauczyć?Dzięki temu odcinkowi Podcastu Babskie Tabu dowiesz się, jak możesz poznać mechanizmy, które kierują Twoim spojrzeniem na siebie, na otaczających Cię ludzi, na wszystko, co Cię spotyka. Dowiesz się, skąd te mechanizmy się wzięły i jak je zmienić, jeśli poczujesz taką potrzebę.

A jeśli uznasz tę wiedzę za przydatną, jeśli będziesz chciała dowiedzieć się więcej na ten temat – napisz o tym w komentarzu 🙂

Podcastu posłuchasz na platformach podcastowych takich jak Spreaker czy iTunes (ale także na wielu innych) oraz na YouTube.


00:00

ABY NIE OMIJAŁY CIĘ KOLEJNE ODCINKI
#PodcastBabskieTabu

A jeśli chciałabyś spotkać inne kobiety, które pracują nad akceptacją siebie, które również zmagają się z wewnętrznymi przekonaniami – dołącz do mojej grupy na Facebooku i Zostań Babką WielkoMocną. Spotkasz tam inne kobiety, które czują podobnie jak Ty.

Rozejrzyj się! Może wśród Twoich znajomych są osoby, które marzą, ale nie działają – udostępnij im ten tekst. Może właśnie tego artykułu potrzebują, by pozbyć się lęku i zacząć być po swojemu?

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

artecoaching warszawa Katarzyna Bogusz-Przybylska ARTECOACH (podpis)

 

 

zdjęcie w nagłówku: canva.com

Share Button