ZAAKCEPTUJ SIEBIE - 12-tygodniowy kurs on-line LISTA OCZEKUJĄCYCH 2018 - Babskie Tabu - Katarzyna Bogusz-Przybylska - artecoach, terapeutka TSR

ZAAKCEPTUJ SIEBIE – 12-tygodniowy kurs on-line LISTA OCZEKUJĄCYCH 2018

biała bez tła Babskie Tabu Bądź Po Swojemu sowa pełna głowa
jak zaakceptować siebie
kurs on-line

Zaakceptuj Siebie!

Koniec zamartwiania się!
Koniec obwiniania, poczucia winy
i odwracania wzroku od lustra.
Zapraszam Cię do wspólnej podróży,
podczas której spojrzysz na siebie
z zupełnie innej perspektywy.

Przekonasz się, że
JESTEŚ WYSTARCZAJĄCA TAKA JAKA JESTEŚ
i zrobisz pierwszy krok, by BYĆ PO SWOJEMU!

Kolejna edycja kursu
rozpocznie się już wiosną 2019 roku
Zapisz się na listę oczekujących

Zostaw swoje dane i zobacz przykładową lekcję kursu

Żeby się zapisać, zostaw Twoje dane kontaktowe:
Zapisz mnie!
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Katarzyna Bogusz-Przybylska, email: kontakt@babskietabu.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis.

Do czego przyda Ci się ten kurs?

 • uwierzysz w swoje możliwości
 • pożegnasz się z poczuciem gorszości
 • sprecyzujesz, co w życiu jest dla Ciebie naprawdę ważne i jak w związku z tym chcesz żyć
 • poszerzysz wiedzę o sobie i świadomość siebie
 • podniesiesz poczucie własnej wartości
 • przestaniesz przejmować się opiniami, które Cię ranią
 • obudzisz w sobie siłę i motywację do wdrożenia zmiany w życiu i bycia po swojemu
Katarzyna Bogusz-Przybylska artecoach coaching warszawa
Cześć, jestem Kasia. Od ponad 7 lat wspieram kobiety, które pragną żyć bez frustracji i być po swojemu każdego dnia.

Wiem, jak wiele kobiet mierzy się z brakiem wiary w siebie, z niskim poczuciem własnej wartości i nieadekwatną samooceną. Wiem, jak wiele kobiet pragnie pokochać, bądź choćby tylko polubić siebie. Niestety, bardzo często kobiety nie wiedzą, że kluczem do lepszego samopoczucia względem siebie jest akceptacja siebie.

Akceptacja siebie to proces. Kurs "Zaakceptuj siebie" może być jego początkiem. Impulsem do tego, by lepiej poznać, zrozumieć, a w konsekwencji zaakceptować siebie.

Skąd to wiem? Jestem psychologiem, terapeutką TSR, arteterapeutką i coachem. Od 2010 roku pomagam kobietom i menedżerkom nie tylko zwiększyć samoakceptację, ale także znaleźć własny sposób na autentyczność w pracy i osobistym życiu. Od moich klientek wiem, z czym najczęściej się zmagają i jakie ćwiczenia oraz metody pracy uznają za najskuteczniejsze i najbardziej pomocne.

Wraz z kursem proponuję Ci podróż po najciemniejszych zakamarkach Twojego życia. Wymieciemy stamtąd wszystkie kurze, lęki i straszydła. Będzie to trudna i momentami bolesna podróż, ale nic, co masz w życiu najcenniejszego, nie przyszło Ci łatwo. Tym razem mogę być obok.

Zapisując się na listę oczekujących dajesz sobie gwarancję, że nie ominie Cię żadna istotna informacja dotycząca kursu, towarzyszących mu działań - a przede wszystkim informacja o promocjach, datach i terminach rozpoczęcia.

Dołącz do nas i sprawdź, czego potrzebujesz, by zaakceptować siebie i zacząć być po swojemu :)

Zapraszam!

 

Dlaczego stworzyłam ten kurs?

Jest mnóstwo kursów, które promują pokochanie siebie, sięganie po marzenia, budowanie planów, realizację celów. Wielu trenerów motywuje do działania. Moim zdaniem prawdziwe polubienie siebie i chęć działania jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy dobrze poznamy, zrozumiemy i zaakceptujemy siebie.

Nie spotkałam dotąd kursu, który dawałby praktyczne podpowiedzi, co zrobić, żeby ZAAKCEPTOWAĆ SIEBIE. Który prowadziłby po ścieżce krok po krok.

Dlatego stworzyłam taki kurs, jakiego sama szukałam. Zbudowałam ten kurs na bazie moich doświadczeń. Stworzyłam zestaw takich lekcji i ćwiczeń, które sama wykonałam, żeby lepiej poznać, zrozumieć i zaakceptować siebie. Stworzyłam go, jako propozycję dla kobiet, które z różnych powodów nie są gotowe w tym momencie sięgnąć po pomoc coacha lub terapeuty.

Stworzyłam ten kurs jako przystępną propozycję dla wszystkich kobiet, które chcą zrobić pierwszy krok, by zaakceptować siebie i dzięki temu zacząć wreszcie być po swojemu i odzyskać frajdę z życia.

Jak wygląda kurs od środka?

Po zakupie kursu otrzymujesz hasło dostępu do platformy www, na której dostępne są wszystkie moduły. Możesz przechodzić przez kolejne lekcje i ćwiczenia we własnym tempie. Wystarczy, że będziesz mieć komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu. Sam kurs zawiera:
 • 12 lekcji zebranych w 3 moduły
 • 12 nagrań video wprowadzających do każdej lekcji
 • 30 ćwiczeń artecoachingowych w formacie pdf i audio
 • ponad 30 artykułów, nagrań, podcastów uzupełniających ćwiczenia
 • bonus w postaci 4 webinariów
 • wsparcie e-mail przez 12 tygodni kursu i 3 tygodnie po jego zakończeniu
akceptacja siebie artecoaching katarzyna bogusz-przybylska babskie tabu

Jakie moduły zawiera kurs?

 • Twoje tu i teraz
 • Osoby, które Cię wspierają
 • Talenty i mocne strony
 • Kobiecość, ciało, seksualność
 • Krytyk wewnętrzny
 • Emocje, poczucie winy, złość i wstyd
 • Potrzeby
 • Wewnętrzne wartości
 • Wewnętrzna harmonia
 • Twój prawdziwy sens życia

Opinie uczestniczek I edycji kursu

1
2
3
6
5
4
9
8
7

Zapisz się na listę oczekujących!

Zapisując się na listę oczekujących otrzymujesz dostęp do przykładowej lekcji kursu i dajesz sobie gwarancję, że nie ominie Cię żadna istotna informacja dotycząca kursu - a przede wszystkim informacja o promocjach, datach oraz terminach rozpoczęcia.
Żeby się zapisać, zostaw Twoje dane kontaktowe:
Zapisz mnie!
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Katarzyna Bogusz-Przybylska, email: kontakt@babskietabu.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis.