Zakochaj się w sobie. Z wzajemnością.

utworzone przez | lut 14, 2021

Nie jesteś w stanie prawdziwie kochać drugiej osoby tak długo, jak długo nie kochasz siebie. Dopóki nie zakochasz się w sobie z wzajemnością, każda inna miłość będzie tylko poszukiwaniem w drugiej osobie tego, czego sama sobie nie chcesz lub nie potrafisz dać. Tak długo, jak długo nie nauczysz się wsłuchiwać we własne pragnienia i zaspokajać ich samodzielnie – nie będziesz umiała prawdziwie pokochać drugiej osoby.

 

Prawdziwa miłość nie zna oczekiwań, nie czeka na kwiaty od niego.

Zakochaj się w sobie. Z wzajemnością.
To nie jest proste zadanie. To proces, który trwa. Dobra wiadomość jest taka, że mogę Ci w tym pomóc. Jeśli tylko mi na to pozwolisz, będę Ci towarzyszyć w pięciu etapach do pokochania siebie.

Każda miłość wymaga odwagi. Ale ta do siebie samej wymaga jej najwięcej. Zakochanie się w sobie potrzebuje powrotu do tego, co zapomniane, niechciane i bolesne.

Żeby się w sobie zakochać, potrzebujesz w pierwszej kolejności dobrze siebie poznać. Zanurkować wgłąb. A potem dobrze zrozumieć to, co we własnej głębinie odkryjesz oraz co z tego wynika. I dopiero wtedy będziesz gotowa siebie w pełni zaakceptować. Stąd już prosta droga do polubienia i pokochania siebie. Już nigdy nie poczujesz się samotna. Wróci Twoja pewność siebie, poczucie własnej wartości i wiara we własne siły. Wreszcie poczujesz się wystarczająca. Taka jaka jesteś. Poczujesz odwagę, by być po swojemu.

 

Brzmi kusząco?
Napisz do mnie i umów się na indywidualną rozmowę, podczas której określisz czego tak naprawdę potrzebujesz, by zakochać się w sobie:

10 + 2 =

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

 

 

Nazywam się Kasia Bogusz-Przybylska i jestem twórczynią Babskiego Tabu.

Wspieram kobiety w odzyskiwaniu odwagi, pewności siebie i poczucia własnej wartości. Przeprowadzę Cię przez proces wewnętrznej przemiany, dzięki któremu zmienisz frustrację w akceptację siebie, a wewnętrzny chaos w poczucie spokoju i spełnienia. Jako terapeutka i coach zadaję pytania, które pomogą Ci zaakceptować siebie i bez poczucia winy poczuć, że jesteś wystarczająca taka jaka jesteś, byś odzyskała odwagę do bycia po swojemu każdego dnia.

Moje motto: jesteś wystarczająca – taka jaka jesteś. Bądź po swojemu! 
<dowiedz się więcej o mnie>

 

Share Button