Jesteś Boginią

utworzone przez | mar 12, 2021

Jesteś Boginią.
Jesteś spadkobierczynią wszystkich kobiet Twojej linii, które były przed Tobą. Nosisz w sobie ich energię, mądrość i moc. Każda komórka Twojego ciała, każda cząsteczka budująca tę komórkę, wypełniona jest wiedzą i historią.

Jesteś Boginią.
Masz moc tworzenia świata, który jest taki, jakim go sobie wymarzyłaś. Dokonując wyborów na bazie intuicji, korzystarz z mądrości swoich przodkiń.

Jesteś Boginią.
Masz moc dawania życia. Dosłownie i w przenośni. Masz prawo wybrać, czy i jak chcesz z tej mocy skorzystać.

Jesteś Boginią.
Jesteś kobietą, która niesie pokoleniowe przesłanie kobiet. O miłości, o wolności, o istocie istnienia. Jesteś miłością. Jesteś wolnością. Jesteś…

Jesteś Boginią.
W Twoim ciele są przestrzenie pamiętające historie, które choć prawdziwe, wydają się baśniowe. Twoje ciało pamięta nawet, jeśli Twój umysł zapomniał.

Jesteś Boginią.
Twoje ciało polewane złotymi olejkami, pod dotykiem dawanym z miłością, może się obudzić i opowiedzieć Ci wszystko to, co nosisz w sobie. Jeśli tylko sobie na to pozwolisz, odkryjesz, skąd przychodzisz i po co właśnie tutaj.

Jesteś Boginią.
Nie urodziłaś się bez powodu. Przyszłaś dzielić się tym, co masz najlepszego. Przyszłaś tu wypełnić swoją własną niepowtarzalną misję. I tylko Ty jedna możesz odkryć, na czym ta misja polega.

Jesteś Boginią.
Masz moc zmieniania świata na lepsze. Masz moc tworzenia przestrzeni, w których każdy poczuje się jak w domu. Potrafisz zamieniać energię w materię. Potrafisz robić coś z niczego.

Jesteś Boginią.
Jesteś Kobietą.
Jesteś niepowtarzalna.
Jesteś wyjątkowa.

Jesteś wystarczająca.
Taka jaka jesteś.

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

 

 

Nazywam się Kasia Bogusz-Przybylska i jestem twórczynią Babskiego Tabu.

Wspieram kobiety w odzyskiwaniu odwagi, pewności siebie i poczucia własnej wartości. Przeprowadzę Cię przez proces wewnętrznej przemiany, dzięki któremu zmienisz frustrację w akceptację siebie, a wewnętrzny chaos w poczucie spokoju i spełnienia. Jako terapeutka i coach zadaję pytania, które pomogą Ci zaakceptować siebie i bez poczucia winy poczuć, że jesteś wystarczająca taka jaka jesteś, byś odzyskała odwagę do bycia po swojemu każdego dnia.

Moje motto: jesteś wystarczająca – taka jaka jesteś. Bądź po swojemu! 
<dowiedz się więcej o mnie>

 

Share Button