Nie zasługujesz

utworzone przez | mar 5, 2021

Masz rację. Nie zasługujesz.
Bo niby dlaczego miałabyś mieć fajne życie? Nie zasługujesz.
Zdrowy, bezpieczny, dający szczęście związek? Nie zasługujesz.
Praca, w której spełniasz się zawodowo? Nie zasługujesz.
Cokolwiek sobie wymyślisz, zamarzysz? Nie zasługujesz.

 

Nie zasługujesz, więc po co się wysilać? Po co próbować coś zmienić?
Nie zasługujesz, więc nic Ci nie wyjdzie.

Zdradzę Ci dwa sekrety!
1) Każdy ma takie chwile w życiu, gdy myśli o sobie wielkimi literami: NIE ZASŁUGUJĘ!
2) Wcale nie chodzi o to, by takich chwil nie było. Chodzi o to, by jak najszybciej mijały, a my umiały jak najszybciej zmienić swoje myślenie z NIE ZASŁUGJĘ na MOGĘ I CHCĘ, na ZROBIĘ TO, DAM RADĘ!

Gdybym za każdym razem, gdy o czymś marzyłam, pozwoliła sobie trwać w myśleniu pod tytułem „Nie zasługuję” nadal pracowałabym w korpo jako samotna pani manager – z pełnym dziewiątek kontem, wysokim stanowiskiem, wspaniałym CV, willą na warszawskim Żoliborzu i mnóstwem kompleksów, że nic nie osiągnęłam.
To, gdzie dziś jestem, jest konsekwencją decyzji i działań, które podjęłam. Jeśli wciąż będziesz tkwić w okopach myślenia „nie zasługuję”, nie zdziw się, że za 10 lat zderzysz się z poczuciem zmarnowanego życia.
Każda z nas ma chwile, gdy myśli o sobie źle. Każda. Bez wyjątku. Różnimy się tym, co z tymi myślami robimy. Część z nas daje się im ponieść, zdołować, tonie. Inne biorą tyłek w troki i pomimo autokrytyki – działa, stawia małe kroki, byle do przodu. Dobra wiadomość jest taka, że możesz się nauczyć radzić sobie z negatywnymi myślami o sobie. Możesz się nauczyć działać, pomimo tych myśli, pomimo gorszych w życiu momentów. Może poczujesz się jak ten ślimak na obrazku, ale będziesz czuła, że działasz, że robisz coś dla siebie, że idziesz do przodu!
Możesz to zrobić sama, możesz sięgnąć po pomoc przyjaciółek, a możesz przyjść do mnie na jednorazową sesję, podczas której sprecyzujesz, co chcesz zrobić z tymi myślami i jak. Zainteresowana? Napisz do mnie

 

Brzmi kusząco?
Napisz do mnie i umów się na indywidualną rozmowę, podczas której określisz czego tak naprawdę potrzebujesz, by zakochać się w sobie:

3 + 11 =

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

 

 

Nazywam się Kasia Bogusz-Przybylska i jestem twórczynią Babskiego Tabu.

Wspieram kobiety w odzyskiwaniu odwagi, pewności siebie i poczucia własnej wartości. Przeprowadzę Cię przez proces wewnętrznej przemiany, dzięki któremu zmienisz frustrację w akceptację siebie, a wewnętrzny chaos w poczucie spokoju i spełnienia. Jako terapeutka i coach zadaję pytania, które pomogą Ci zaakceptować siebie i bez poczucia winy poczuć, że jesteś wystarczająca taka jaka jesteś, byś odzyskała odwagę do bycia po swojemu każdego dnia.

Moje motto: jesteś wystarczająca – taka jaka jesteś. Bądź po swojemu! 
<dowiedz się więcej o mnie>

 

Share Button