Babskie Gadanie

 

Wierzę, że kobiety, które żyją w zgodzie ze sobą, czynią świat wokół siebie lepszym i szczęśliwszym. Wierzę, że każda kobieta ma prawo BYĆ SOBĄ każdego dnia i żyć w zgodzie z własnymi wewnętrznymi wartościami oraz pragnieniami.

Babskie Gadanie I Katarzyna Bogusz-Przybylska artecoachBabskie Gadanie powstało po to, by pokazać, że każda kobieta może być sobą każdego dnia. Nie jest to proste, bo nie ma jednej złotej recepty na odnalezienie własnej drogi do wewnętrznej harmonii, szczęścia i spełnienia.

Babskie Gadanie to cykl wywiadów z kobietami, które łączą na co dzień wiele ról, a mimo to odnalazły własną drogę do tego, jak BYĆ SOBĄ. Pokazują, że mimo codziennych trudów i zmęczenia, można znaleźć sposób na realizację własnych pasji, można znaleźć czas dla siebie i na swoje hobby.

Bohaterek Babskiego Gadania nie znajdziesz na okładkach gazet. Nie pisze o nich Pudelek. Spotkasz tu kobiety, które mijasz na ulicy. Są to kobiety takie, jakich wokół nas wiele, ale wciąż za mało. Kobiety różne, ale jednakowe w swoich głębokich przekonaniach i pragnieniach. Kobiety, które mają siłę i odwagę do zmagań z przeciwnościami losu z podniesionym czołem. Kobiety dumne z bycia kobietami. Kobiety, które potykają się, by otrzepać kolana i dzielnie iść dalej. Kobiety wyjątkowe. Bohaterkami Babskiego Gadania są kobiety takie jak Ty.

Jak mówią bohaterki Babskiego Gadania – bycie sobą nie jest łatwe. Ale jest możliwe. Warto starać się być sobą, bo to najlepsza metoda na zachowanie wewnętrznej harmonii i spójności. Na wewnętrzne zdrowie.

W Babskim Gadaniu wzięły udział matki, żony, siostry, koleżanki, przyjaciółki, sąsiadki, pracownice etatowe, właścicielki własnych biznesów. Kobiety zwykłe-niezwykłe. Kobiety takie, jak Ty.

Babskie Gadanie to projekt pokazujący, że każda kobieta jest wyjątkowa. TY JESTEŚ WYJĄTKOWA! Taka, jaka jesteś. Więc nie pozwól sobie wmówić, że masz być taka, jak inne! X

 

Rusz tyłek i BĄDŹ SOBĄ!

Podpis Kasia

 

 

 

W pierwszej edycji cyklu Babskie Gadanie (trwającym od 6 grudnia 2014 do 17 lipca 2015) udział wzięły 33 kobiety.

Na drugą edycję cyklu Babskie Gadanie złożyło się 9 wywiadów.

BABSKIE GADANIE

BABSKIE GADANIE - Izabela AntosiewiczNadia Linek bez nagłówkaMarta Iwanowska-Polkowska (2)
Agnieszka Kozieł (2)Ewa Szmaj (2a)Jolanta Pieniek (2)
 Iga NasiexOla Budzyńska (1) Santi (1)
Ewa Chopkowicz (3)Adrianna Trzepiota (1)Urszula Phelep Kreatywny Marketing
Justyna Kozioł (1)Babskie Gadanie - Katarzyna Mickiewicz-Burzawa (1)Babskie Gadanie - Lucyna Szaszkiewicz (1)
Babskie Gadanie - Katarzyna Bruzda-Lecyk strona BGBabskie Gadanie - Gabriela Kuca 10 Katarzyna Konopa (1)
Babskie Gadanie - Ewa Miketa (1)Babskie Gadanie - Gabriela Borowczyk 1Babskie Gadanie - Anna Protas (1)
0 Agnieszka Prucia0 Justyna Markowska (1)Magda Bębenek (1)
 Babskie Gadanie Marzena Kaczmarek (1)Barbara Grzegorzewska (1)
Babskie Gadanie Angelika Śniegocka (1)Babskie Gadanie Katarzyna Kanoa Namysł (1)Anna Sikorska (1)
Dominika Nawrocka (1)Monika Bielecka-Prokop oraz Dominika Fieńko-Nawrocka (1)Babskie Gadanie - Katarzyna Bogusz-Przybylska artcoach (1)

 xxx

x

Babskie Gadanie vol. 2.x

BABSKIE GADANIE vol.2 #1 (3)BABSKIE GADANIE vol.2 #2 Kasia Malinowska

xx