Co jest ze mną nie tak?

utworzone przez | mar 27, 2023

Coś w Twoim życiu zgrzyta.
Niby masz wszystko – świetne dzieci, świetna praca, super partner – a daleko Ci do poczucia szczęścia i spełnienia.

Niby żyjesz jak pączek w maśle – piękny dom, dobry samochód, piękne ciuchy – a wstajesz rano bez energii i chęci, bardziej z przymusu i poczucia obowiązku.

Niby dostałaś ostatnio wymarzony awans, ale wciąż idziesz do pracy pełna lęku i zniechęcenia.

Do głowy wciąż wraca pytanie: co jest ze mną nie tak?

Niby myślisz o tym, że może to moment na umówienie się z coachem, terapeutą albo psychiatrą. Tylko czy to już TEN moment? I do kogo się udać?
Pierwsza dobra wiadomość: wszystko jest z Tobą w najlepszym porządku! 🙂
Druga dobra wiadomość: nie jesteś sama! Wiele kobiet mierzy się z podobnymi rozterkami. Co więcej – często na bazie podobnych myśli rodzi się poczucie winy i jeszcze większe zniechęcenie do działania.
Trzecia dobra wiadomość: wcale nie musisz wiedzieć już, natychmiast, jaka forma wsparcia będzie dla Ciebie najlepsza.

Mam dla Ciebie rozwiązanie, które szybko i sprawnie pomoże Ci wybrnąć z życiowego impasu pełnego poczucia winy i dręczących pytań.

Tym rozwiązaniem jest Wstępna Konsultacja Terapeutyczna.

Co to takiego?

Wstępna sesja terapeutyczna to rozmowa trwająca około 75 minut (za pośrednictwem komunikatorów Skype/Teams/Zoom). Dzięki takiej rozmowie sprawdzisz, jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz. Może zdarzyć się, że znajdziesz to, czego szukasz już w trakcie naszego pierwszego spotkania, bo nasz czas wypełniam wartością – pytaniami i zadaniami, które sprawią, że zrobisz krok w stronę rozwiązania dręczącego Cię problemu. Oprócz tego, podczas rozmowy omawiamy możliwe formy dalszej współpracy – możesz z nich skorzystać, bądź nie. Decyzja pozostanie w Twoich rękach.

KLIKNIJ TUTAJ i umów się na spotkanie już teraz!

Pamiętaj, jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

BĄDŹ PO SWOJEMU
i nie daj sobie wmówić, że masz być taka jak inne!

 

 

zdjęcie w nagłówku: canva.com

Nazywam się Kasia Bogusz-Przybylska i jestem twórczynią Babskiego Tabu.

Jako terapeutka i coach wspieram kobiety w odbudowaniu akceptacji siebie. Dzięki niej odzyskują odwagę, pewność siebie i poczucie własnej wartości. Przeprowadzę Cię przez proces wewnętrznej przemiany, dzięki któremu zmienisz frustrację w akceptację siebie, a wewnętrzny chaos w poczucie spokoju i spełnienia. Zadaję pytania, które pomogą Ci zaakceptować siebie i bez poczucia winy poczuć, że jesteś wystarczająca taka jaka jesteś, byś odzyskała odwagę do bycia po swojemu każdego dnia. Pracuję w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (PSR, TSR).

Moje motto: jesteś wystarczająca – taka jaka jesteś. Bądź po swojemu! 
<dowiedz się więcej o mnie>

 

Share Button